Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2021. július 28.
350845 Összes oltás

Tisztelt Szakgyógyszerész-jelölt!

Tájékoztatjuk, hogy a tanévet lezáró vizsgát 2021. augusztus 23 – 2021. szeptember 17. között tetszőleges időpontban az Egyetem által üzemeltetett e-learning rendszerben lehet teljesíteni.

A vizsgázási időszakban szabadon megválasztható a vizsga időpontja, melyet nem szükséges felénk jeleznie.

A belépési jogosultságok kiküldése legkésőbb a vizsgaidőszakot megelőző napon, automatikusan megtörténik.

A vizsga elvégzésére a vizsgáztatók által meghatározott idő áll rendelkezésre,  melyet a vizsgalap megnyitását követően a portál visszaszámol.

A vizsgalapok kiértékelését a tesztlap leadása után a portál automatikusan elvégzi.

Sikeres vizsgát tesz az, aki a kérdések legalább 60%-ára helyes választ ad. Sikertelen vizsga esetén a pótvizsgára lehetőséget biztosítunk.

Sikeres vizsgát kívánunk!

Szak- és Továbbképzési Csoport