Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2021. június 20.
310685 Összes oltás

Tájékoztatjuk Tisztelt betegeinket és hozzátartozóikat, hogy a hatályos jogszabályok értelmében továbbra is csak 48 óránál nem régebbi, negatív PCR teszttel lehet a szülőket klinikánkra felvenni.

2021. július 5-től a Semmelweis Egyetemen, így klinikánkon is megszűnik a tesztek ingyenes elvégzése, ezért az érvényes védettségi igazolvánnyal nem rendelkező szülők klinikai befekvéséhez szükséges tesztek elvégzésének költségét mindenkinek saját magának kell átvállalni!

Elfogadjuk a szülő által bemutatott, 48 óránál nem régebbi (akkreditált laboratóriumban végzett) negatív PCR tesztet is.

Kérjük a Tisztelt Szülőket, hogy az intézményünkben kezelt beteg gyermekek, orvosaink, szakdolgozóink, és valamennyiünk egészségének védelme érdekében – ha még nem tették meg – JELENTKEZZENEK COVID-19 elleni védőoltásra, és oltassák be magukat!

Vigyázzunk egymásra!