2019. november 6-án a Magyar Tudományos Akadémia Dísztermében került sor az orvos- és élettudomány értékeinek megőrzése, fejlesztésének elősegítése, a tudományos és/vagy oktatói kiválóság támogatásaként alapított Kuffler Díj átadó ünnepségére, Vízi E. Szilveszter, az MTA korábbi elnökének részvételével.

A II. sz. Gyermekgyógyászati Klinika két jelenlegi tehetséges TDK-s hallgatója, Nyírő Judit és Egyed Bálint, az Alapítvány felajánlásával fejenként 500eFt támogatásban részesült további tudományos tevékenységük támogatására.

Díjazták a két tudományosan kiemelkedő teljesítményt nyújtó hallgató témavezetőit is, Kuffler Mentordíjban részesült Dr. Hauser Péter egyetemi docens, és Dr. Kovács Gábor egyetemi tanár.

Gratulálunk a kitüntetetteknek!