Az idei évben a karácsony is más lesz, ezért az A4C Marketing Kft. és az A4C Student Iskolaszövetkezet közös meglepetéssel készült.
A COVID védekezésben részt vevő osztályaink, a Sürgősségi Osztály, a Vese Osztály és Csecsemő Osztály számára hoztak egy kenyérpirítót, egy vízforralót, egy mikrohullámú sütőt, valamint teát, kávét, üdítőt és édességeket.
Szívből köszönjük, hogy az egyszerűen és gyorsan elfogyasztható finomságokkal segítik, hogy az elkövetkező időszakban is erőt kapjanak orvosaink és ápolóink, valamint, hogy az eszközökkel megkönnyítik a mindennapjaikat!
Hálásak vagyunk, hogy gondoltak az I. Sz. Bókay Gyermekklinika dolgozóira!
Mi is minden egészségügyben dolgozónak kívánunk sok erőt és kitartást!

Meditime időpontfoglaló rendszer

Figyelem! Az online előjegyzési rendszer tekintetében Klinikánk az eddigi Reservio rendszerről átáll a Meditime rendszerére. Az átállás miatt 2023. augusztus 17-27. között nincs lehetőség a szakrendelésekre való előjegyzésre. Augusztus 28-tól a Klinikánk honlapján keresztül elérhető linken tudnak időpontot foglalni, amit a honlapon a Betegellátás -> Járóbeteg ellátás menüpontok alatt találnak. Megértésüket köszönjük!