Apró élet, óriási küzdelem: idén 17 millió forintos adományt kapott a Semmelweis Egyetem I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinikájának koraszülött osztálya a Generalitól
November 17-én minden évben a pici hősök felé fordul a figyelmünk: a koraszülöttek világnapja az idő előtt érkezett babákról és az őket ellátó fáradhatatlan szakemberekről szól. Magyarországon minden 11. baba jön világra a terhesség 37. hetét megelőzően, az esélyeiket pedig nagyban befolyásolja, hogy az első hetekben hozzájutnak-e a túléléshez szükséges speciális segítséghez. A Generali Biztosító, ügyfeleivel karöltve, idén is hozzájárult ehhez a küzdelemhez, és összesen több mint 17 millió forintnyi adománnyal támogatta a Semmelweis Egyetem I. sz. Gyermekgyógyászati Klinikáját, akik az új orvosi berendezéseknek köszönhetően havonta több koraszülött csecsemőt indíthatnak el a gyógyulás útján.
Hálásan köszönjük a Generali Biztosító támogatását!