Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2022. január 19.
508193 Összes oltás

2022 szeptemberében elindul az új angol nyelvű egészségturizmus-szervező képzésünk!

Tudtad, hogy a világon minden 10. munkavállaló a turizmusban dolgozik?
Tudtad, hogy az Egészségügyi Világszervezet szerint a turizmus és az egészségipar együttesen lesz a világ vezető gazdasági ágazata?
Tudtad, hogy a leggyorsabban bővülő turisztikai ágazat az egészségturizmus?

Hallottál már róla, hogy a Semmelweis Egyetem 2022-ben angol nyelvű nappali egészségturizmus képzést indít?
Ha érdekel az egészséges életmód, szívesen dolgoznál a turizmusban, nem ijedsz meg akár a nemzetközi kihívásoktól sem, akkor itt a helyed a Semmelweis Egyetemen!

Mit kínálunk?

– Külföldi és magyar hallgatói csapatot, vagyis multikulturális közeget, ahol már elkezdheted kiépíteni a nemzetközi kapcsolataidat.
– Alapos egészségügyi ismereteket, hogy az egészségturizmus bármely ágazatában megtaláld a helyed.
– Gyakorlatorientált turisztikai képzést.
– Olyan menedzsment tudást, mely alkalmassá tesz arra, hogy összekötő legyél az egészségügy és a turizmus szereplői között.

Az induló képzésről folyamatosan adunk tájékoztatást, de ha kérdésed merül fel, keress bennünket bizalommal a tarstud@se-etk.hu e-mail címen.

TOVÁBBI INFORMÁCIÓ A KÉPZÉSRŐL