Bioetikai előadás

Bioetikai előadás 2024. április 26.-án 16 órai kezdettel a Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Szent II. János Pál dísztermében (1088 Budapest, Szentkirályi u. 28. II. emelet), a Magyar Bioetikai Társaság szervezésében,
Program:
dr. Jávor András : “Az életvédelem Szent II. János Pál pápa tanításában”

2024 áprilisi konferencia

A Batthyány László Orvos-kör Egyesület 2024.04.13-án 9 órai kezdettel konferenciát tart az “Élet védelmében”, a Semmelweis Egyetem – Elméleti Orvostudományi Központban (1094, Budapest Tűzoltó utca 37-47), melyre minden kedves tagunkat szeretettel várunk.

Moderátor: Száraz Ferenc

2024 márciusi összejövetel

A Batthyány László Orvos-kör Egyesület következő összejövetelét 2024.03.22.-én tartja 17 órai kezdettel a Szent Imre Ház Dísztermében /1114.Bp. Himfy u.9./, melyre minden kedves tagunkat szeretettel várunk.

Program:
Dr. Velkey György, a MRE Bethesda Gyemekkórházának főigazgatója, eladásának címe: Cselekvő szeretet a Bethesda Kórház betegellátásban

Egyesületi éves közgyűlés:

• Elnöki beszámoló
  • Alelnöki beszámoló
  • Pénztárosi és könyvelői beszámoló
  • Beszámolók elfogadása

2024 februári ösztöndíjátadó

A Batthyány László Orvos-kör Egyesület következő összejövetelét 2024.02.23-án tartja 17 órai kezdettel a Szent Imre Ház Dísztermében /1114.Bp. Himfy u.9./, melyre minden kedves tagunkat szeretettel várunk.

Boldog László ösztöndíjátadó ünnepi ülés,

Az ösztöndíjasok köszöntése:
Szkaliczki Csaba Őrs O. Cist. plébános, Budai Ciszterci Szent Imre Plébánia
Dr. Bártfai Ildikó, az egyesület elnöke
Dr. Maroska Anikó, a Belügyminisztérium Egészségügyi Humán Erőforrások Főosztályának főosztályvezetője
Prof. Dr. Kellermayer Miklós, a Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Karának dékánja
Dr. Simicskó István, a Kereszténydemokrata Néppárt Országgyűlési Képviselőcsoportjának vezetője
Kamuti Harmat és Szili Annamária korábbi ösztöndíjasok, az egyesület alelnökei

Az ösztöndíjasok bemutatkozása

2024 januári megemlékezés

Dr. Batthyány-Strattmann László, egyetlen boldog orvosunk halálának 93. évfordulójának ünnepi szentmiséje 2024.01.19. péntek 18 órakor, a Budai Ciszterci Szent Imre Templomban (1114 Budapest, Villányi út 25.)