Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2022. május 15.
530484 Összes oltás

Partnerünk, a Budapesti Operettszínház újabb kedvezményt biztosít a Semmelweis Polgárok számára. Az egyetemi munkatársak 20% kedvezménnyel vásárolhatnak jegyet a Szerb Antal fantasztikummal teli, fordulatos regénye alapján készült zenés színházi adaptációra

A Pendragon legenda

május 17-18-19. 19:00

Kedvezménykód: Pendragon20

Jegyvásárlás

„Bátky doktor, a londoni tanulmányúton tartózkodó magyar bölcsész meghívást kap Pendragon urától a kies Walesbe, ahol az érdeklődése fókuszában álló középkori titkos társaság, a Rózsakeresztesek után nyomozhat. A kellemesnek és hasznosnak ígérkező kirándulást különös események teszik hátborzongatóvá: kísérteties próféciák, gyilkossági kísérletek és egy tudományos felfedezés, amelynek talán nem is szabad nyilvánosságra kerülnie. Mindeközben folyik a hajsza a titokzatos kórban elhunyt milliárdos által hátrahagyott hatalmas örökségért. Krimi, misztikum, szerelem ötvöződik a walesi históriában, amely fölött végig ott lebeg a Pendragonok jelmondata: „Hiszek a testnek feltámadásában”.

Főbb szerepekben:

• Kerényi Miklós Máté/ Bátky János