Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2022. június 27.
532799 Összes oltás

Év Medikusa Díj

FELHÍVÁS

A korábbi évekhez hasonlóan a Magyar Egészségügyi Menedzsment Társaság együttműködésben a Magyar Orvostanhallgatók Szövetségével idén is pályázatot ír ki “Év Medikusa” címmel. A 400.000 forintos pénzjutalommal járó díj célja elismerni a sikeres egyetemi tanulmányaik mellett kiemelkedő közéleti teljesítményt nyújtó orvostanhallgatókat, akik legtöbbet tesznek az emberekért, a közösségért és aktív résztvevői voltak a COVID-19 járvány elleni küzdelemnek.

A 44. Medicina konferenciához kapcsolódva a Medicina Fórum zsűrije, a Magyar Kórházszövetség, az Orvos Szakmai Kollégium és a Magyar Egészségügyi Menedzsment Társaság hirdeti meg a díjat és bírálja el a beérkezett pályázatokat.

Olyan orvostanhallgatók jelentkezését várjuk, akik jelenleg tanulmányaikat folyatják valamelyik orvosegyetemen és legalább 2 lezárt félévvel rendelkeznek.

A 3 legjobb pályamunka benyújtója részt vehet a tervezetten 2021. november 4-én a Medicina konferenciát követő díjátadó Gálaesten.

Az Év Medikusa Díj nyertese 400.000 Ft pénzjutalomban részesül.

A zsűri elnöke:

Prof. Dr. Kovács Árpád egyetemi tanár, a Költségvetési Tanács elnöke

A zsűri tagjai:

Prof. Dr. Kosztolányi György, az MTA alelnöke

Prof. Dr. Szökő Éva, a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság elnöke

Dr. Velkey György, a Magyar Kórházszövetség elnökhelyettese

Dr. Gaál Péter, a Magyar Egészségügyi Menedzsment Társaság elnöke

Nógrádi Tóth Erzsébet, a Medicina Fórum projektigazgatója

A pályázáshoz a pályázati adatlapot itt lehet elérni.

A pályázatokat a szükséges mellékletekkel együtt kérjük, hogy az

evmedikusa@memt.hu

címre küldjék el 2021. október 10-ig

Budapest, 2021. szeptember 24.

Üdvözlettel,

Nógrádi Tóth Erzsébet                                           Dr. Gaál Péter

projektigazgató                                                             elnök

Medicina Fórum                              Magyar Egészségügyi Menedzsment Társaság