8343. oldal
Tanévnyitó Luganoban
4. oldal
Az Eurotransplanthoz csatlakozás küszöbén
A csatlakozás elleni szinte egyedüli érv a regisztrációval járó kiadás, de nem helyénvaló pénzről beszélni,
ha életmentésről van szó – mondja Langer Róbert professzor.
6. oldal
A sport nem csak testnevelés
Vallja Sipos Kornél, a TF pszichológia professzora, aki Szent-Györgyi Albert-díjat kapott a Magyar
Kultúra Napján.
 7. oldal
Képességeink legjavát adni
Képességeinek legjavával dolgozik az idei Talentum díjas kutató, Fekete Andrea, az I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika munkatársa.
8. oldal
Roche inside – Wahlfach-Studenten „Labordiagnostik“ vor Ort
Einen Blick hinter die Pforten eines der größten Biotech-Zentren in Europa zu werfen, davon träumen viele angehende Mediziner. Sieben Studenten der Asklepios Medical School hatten dazu als erste Medizinstudenten überhaupt Mitte Dezember 2010 bei Roche in Oberbayern die Gelegenheit.
9. oldal
Idealizmus és elszántság kell a mellkassebész hivatáshoz
Az ország és Közép-Kelet-Európa legnagyobb forgalmú mellkassebészeti osztálya, amely az egyetem tanszéki csoportja is egyben, a Korányi Intézetben található, évente 1600 nagy műtétet végeznek a korszerűsített műtéti blokkban. A vezetőt szólaltattuk meg, Vadász Pált.
11. oldal
ESN Tandem
ESN Semmelweis, founded in 2009, is an independent, voluntary student organization and member of the international Erasmus Student Network.
14-16. oldal
Hallgatók tudományos megmérettetése – TDK