A voronyezsi egyetem hivatalos weboldala: http://www.vsmaburdenko.ru/english/

Kondíciók:
– nincs regisztrációs díj
– ingyenes szállás a szervezőbizottság diákszállásán, étkezéssel az egyetemi étkezdében
– az utazás költségeit a Tudományos Diákköri Tanács vállaljaFigyelem! Az Oroszországba történő beutazás vízumköteles, melynek díja a hallgatót terheli.

Pályázhatnak a Semmelweis Egyetem TDK-hallgatói a 2018-as TDK-konferencián I. vagy II. díjat nyert előadásukkal. A pályázatnak tartalmaznia kell a következőket:

•rövid motivációs levél

•az előadás absztraktja angol nyelven (egyéb formai követelmények azonosak a TDK-konferencián érvényes feltételekkel)

•a pályázó hallgató szakmai önéletrajza, külön kiemelve a tudományos munka eredményeit

A pályázatokat elektronikusan, a semmelweis.tdk@gmail.com címre kell beküldeni, leadási határidő: 2018. március 15.

A TDT bíráló bizottsága a beérkezett pályázatokat értékeli, a kiutazásra maximum öt hallgatót javasol, a nyerteseket 2018. március 20-ig e-mailben értesíti.