Idén 24. alkalommal rendezték meg a Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetem Tudományos Diákköri Konferenciáját, ahol a helyi diákokon kívül mind a négy magyarországi orvosi kar képviseltette magát.

Az anyaországi hallgatók minden szekcióban egy különdíjért versengtek, a kiosztott díjak több mint felét a Semmelweis Egyetem előadói nyerték meg.

Gratulálunk a TDT által támogatott díjazottaknak: Csűry Tamás Dánielnek, Papp Zsombor Mátyásnak, Braun Szilveszter Mártonnak, Menyhárt Orsolyának, Tóth Lillának, Kiss-Pápai Leventének, Kaán Kinga Dorottyának, Magda Lillának, Penyige Áron Sándornak, Iványi Dórának, Takács Angélának és Fésűs Lucának.

A delegáció nevében szeretném megköszönni Merkely Béla Professzor Úrnak, a TDT elnökének és Müller Mónika TDK-koordinátornak, hogy biztosították a delegáció részvételét a konferencián.

Dr. Csete Dániel