Szervezett delegáció indult a Marosvásárhelyi TDK Konferenciára (2016. április 6-9.)

A konferencia honlapja: http://tdk.mmdsz.ro
Hallgatóink kiutazását a Tudományos Diákköri Tanács támogatta.

Dr. Csete Dániel beszámolója:

„Idén áprilisban már 3. alkalommal vett részt a Semmelweis Egyetem TDT által támogatott delegációja a marosvásárhelyi Tudományos Diákköri Konferencián. A rendezvényt immár 23. alkalommal szervezte meg a Marosvásárhelyi Magyar Diákszövetség. Nagy volt a verseny a díjakért, egyes szekciókban akár 20-25 előadást is értékelt a zsűri, ami már önmagában nagy teljesítmény. A Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetem diákjain túl mind a 4 magyarországi egyetem képviseltette magát, az anyaországi hallgatók közül került ki minden szekcióban egy különdíjas.

Szeretnék gratulálni minden előadónak, különösen a TDT által delegált díjazottaknak: Bartha Áronnak, Fekete Szilviának, Kiss Norbertnek, Pálya Fanninak és Rittler Dominikának.

A delegáció nevében szeretném megköszönni a TDT elnökének, Merkely Béla Professzor Úrnak és Müller Mónika TDK-koordinátornak a támogatást és segítséget.”