A Biofizikai és Sugárbiológiai Intézet rektori pályatételei a 2018/2019. tanévben

Pályatétel címe Konzulens (fokozattal)
Kationos porfirinek és peptidkonjugátumaik kötődése DNS-hez Csík Gabriella (PhD egyetemi docens)
A humán Rad51 rekombináz szerepe a DNS hibajavításban, és a funkció vizsgálati módszerei Fidy Judit (DSc Prof. Emer.)
Mikroszkopikus és szubmikroszkopikus biológiai rendszerek funkcionális kölcsönhatásainak szerkezeti és dinamikai alapjai Herényi Levente (PhD egyetemi docens)
Porfirinek modell-membránokhoz való kötődésének tanulmányozása Herényi Levente (PhD egyetemi docens)
Filamentális biológiai molekulák rugalmassága Kellermayer Miklós (MD DSc. egyetemi tanár)
Limfociták optomechanikai analízise Kellermayer Miklós (MD DSc. egyetemi tanár)