Kedves Hallgatók,

Páran jelezték, hogy a TDK konferencia absztrakt-feltöltő felületen a karakterszámláló indokolatlanul nagy számot mutat. Jelenleg dolgozunk a probléma elhárításán, azonban arra kérünk mindenkit, aki ilyen hibát tapasztal, hogy teljesítse a regisztráció többi lépését, az absztraktot pedig küldje el a semmelweis.tdk@gmail.com címre (az előadók megnevezésével és az előadás címével együtt). A feltöltőfelületen az absztrakt helyére pedig az alábbi szöveget írja: „Az előadáskivonatot e-mailben elküldtem”.

Üdvözlettel:

Tudományos Diákköri Tanács

Dear Students,

Some of you have experienced problems with the application system for the annual TDK conference, in which the character count reaches a gratuitously high number. Currently we are working on this issue, meanwhile we ask those who encounter this problem to complete the application form and send the abstract separately to semmelweis.tdk@gmail.com (with the indication of title and authors of the presentation). On the application form please write the following sentence to the abstract: „Abstract sent via e-mail”.

Sincerely:

Students’ Scientific Association Council