Betűméret: A A A

Felvételi 2016

16.01.11
A felvételi pályázatokat a habil.harsfa@gmail.com e-mail címre várjuk!
Kedves Felvételiző! Nagy szeretettel köszöntünk honlapunkon! A legjobb helyen jársz, amennyiben csatlakozni szeretnél a közösségünkhöz. Kollégiumunk – mint minden évben – idén télen is megrendezi felvételi elbeszélgetését, ahová minden érdeklődőt szeretettel várunk! A felvételi elbeszélgetés időpontja: 2016. január 30. 16:00 A felvételi helyszíne: 1074 Budapest, Hársfa utca 59/b Jelentkezési határidő: 2016. január 27. 24:00 A sikeres felvételhez mindenképpen szükséges a felvételin való részvétel, annak elejétől a végéig. Ha felkeltettük érdeklődésedet, az alábbi módon jelentkezhetsz. Küldj magadról e-mailben a habil.harsfa@gmail.com címre:

1. egy fényképes amerikai típusú önéletrajzot,
  2. egy rövid motivációs levelet, amelyben leírod, hogy miért szeretnél szakkollégista lenni, és miért is volna számunkra előnyös, ha Téged is a tagjaink közt tudhatnánk,
  3. egy értekezést (legfeljebb egy A4-es oldal terjedelemben!) ”Lehet-e önzetlen a motiváció?„ témában!
  4. a legalább 4.00-ás súlyozatlan tanulmányi átlagodat igazoló dokumentumot
  5. kollégiumunkban a harmadik egyetemi évtől kötelező TDK munkát végezni, így ha harmad, negyed, ötöd éves vagy, kérünk, hogy csatold a tudományos tevékenységedet igazoló nyomtatványt is.

A felvételi elbeszélgetés előreláthatólag 2-3 órát vesz majd igénybe. A Habilitációs Bizottság a következő napon e-mail-ben tájékoztat minden felvételizőt az eredményről. Ha bármilyen egyéb kérdés merülne fel benned a szakkollégiummal vagy a felvételivel kapcsolatban, akkor nyugodtan keress minket! Elérhetőségeink: habil.harsfa@gmail.com +36 30 632 7061 (Varga Vince) +36 20 495 5662 (Komarek Edit) +36 30 623 5713 (Ocskay Klementina) A vizsgaidőszak hátralevő részére erőt, kitartást kívánunk, és reméljük, hogy január végén személyesen is megismerjük egymást! Szívélyes üdvözlettel: Korányi Frigyes Szakkollégium

Kategória: Hírek | A közvetlen link.