Tisztelt MRSZ tagok!
Tisztelt Budapesti Régióhoz Tartozó Rezidens Kollégák!

Ezúton hívjuk össze a Magyar Rezidens Szövetség Budapesti Regionális Szervezetének rendkívüli tisztújító Regionális Közgyűlését, melynek időpontja: 2019. november 27. (szerda) 19:45., helyszíne: Semmelweis Egyetem Elméleti Orvostudományi Központ (EOK) Aula, 1094 Budapest, Tűzoltó u. 37-47. Határozatképtelenség esetén a rendkívüli (megismételt) Regionális Közgyűlést 2019. nov. 27-én 20:15, azonos helyszínre, azonos napirendi pontokkal hívjuk össze, mely a jelenlévők számától függetlenül határozatképes.

A Regionális Közgyűlés javasolt napirendi pontjai a következők:
1. Elnöki és titkári beszámolók ismertetése
2. Tisztségviselők megválasztása
3. Egyebek

Pályázatot a következő, megüresedő tisztségekre várunk:
– Regionális Elnök
– Regionális Titkár

A megüresedett posztokra tisztségviselőket a Regionális Közgyűlés választja meg a jelöltek közül. Szavazati joggal bír a Magyar Rezidens Szövetségnek a Semmelweis Egyetem felügyelete alá tartozó, szakképzésben részt vevő MRSZ tag.

Érvényes pályázatnak minősül az a pályázat, amely tartalmazza a jelölt önéletrajzát, az MRSZ-ben végzett korábbi munkáját, fő célkitűzéseit és megvalósítandó terveit a következő tisztújításig vonatkozó időszakra, valamint amelyet 2019. november 20. (szerda) 24:00 beadási határidő előtt elektronikusan a Regionális Vezetőség hivatalos e-mail címére (rezidens.se@gmail.com) eljuttattak.

A Közgyűlés előtt és után lehetőség lesz az MRSZ-be való belépésre.

Sok szeretettel várunk minden tagot és minden érdeklődőt is!

Üdvözlettel:

Budapest, 2019. november 13.

Dr. Báthori Gergő sk., MRSZ elnök, budapesti regionális szervezet leköszönő regionális elnök

Dr. Ilyés Mátyás sk. alelnök, MRSZ budapesti regionális szervezet regionális alelnök