KEDVES HALLGATÓK!

Idén újra megrendezésre kerül a SEMMELWEIS JÓGA ÉS ÉLETMÓD TÁBOR  A SPORTKÖZPONTBAN.

Az alábbiakban néhány információt szeretnénk küldeni a táborral kapcsolatban. A jógatábort a Semmelweis Egyetem diákjainak hirdetjük meg azzal a céllal, hogy a hallgatók megismerkedhessenek a jógikus életmód alapelveivel. A tábor programjában jógaórák, jógikus életmóddal kapcsolatos előadások, stressz kezelésre alkalmas technikák gyakorlása szerepelnek, reggelit és ebédet biztosítunk. A tábort 30 fő részére hirdetjük meg.

A tábor időpontja: 2019. július 8-tól 11-ig, reggel 7-től 17 óráig

A tábor helye: SE Testnevelési és Sportközpont, Sporttelep, Cím: 1107 Budapest, Zágrábi utca 14. https://semmelweis.hu/sportkozpont/)

A részvételi díj 4000 Ft (1000 Ft/nap/fő).

A táborban való részvétel feltétele a regisztráció az alábbi űrlapon, majd a részvételi díj (4000 Ft) befizetése a Sporttelepen (június 12 és 28 között, munkanapokon 10 és 14 óra között). Ha a létszámon (30 fő) felül jelentkezel, akkor jelentkezésed várólistára kerül.

Regisztrálni az online jelentkezési lap kitöltésével lehetséges:

A tavalyi tábor képeivel búcsúzunk,
VÁRUNK SZERETETTEL A TÁBORBAN!
Üdvözlettel:
a szervezők