Betűméret: A A A

Kedvezményes vitorlázási lehetőség

Kedvezményes vitorlázási lehetőség az Egyetem hallgatói, dolgozói és családtagjai számára!

Vitorlázóink számára árainkat a 2018-as szezonra úgy alakítottuk ki, hogy mindenkinek elérhetővé tegyük a balatoni vitorlázás örömét! Bérelj középkategóriás, kabinos, tőkesúlyos hajót, kedvtelési célú vitorlázásra. Gyere velünk vitorlázni a Magyar Tengeren! Hajóvezető igény esetén ingyenesen rendelkezésre áll a túrákon! Plusz-szolgáltatás, túravezetés, hajózási ismeretek. Ital-kínálat: üdítőital, ásványvíz, stb. A hajók a megadott kikötőkből indulnak, illetőleg megegyezés szerint. Hozzáértő, nagy gyakorlattal rendelkező hajóvezető ingyenesen rendelkezésre áll, veletek megy, és mindenben segít, hogy jól érezzétek magatokat!

Az Egyetem hallgatói, dolgozói és családtagjaik számára a feltüntetett 20 % kedvezményen túlmenően még további 15 % kedvezményt adunk!

• Két órás sétahajókázás max. 4 fő részére. A túra során széliránytól és erősségtől függően a környék nevezetes helyeit lehet felkeresni. Jó idő esetén ki lehet próbálni a hajóról való fürdőzést a Balaton közepén, vagy egy elhagyatott kis öbölben, a nádas mellett. Díj: 16.000 Ft helyett 20 % engedménnyel 12 800 Ft.
  • Nyújtott B18 hajóval, Fövenyes kikötőhelyről indulva.Két órás túra-vitorlázás 5-8 fős társaságoknak. A hajók a megadott kikötőkből indulnak, illetőleg megegyezés szerint. Díj: 18 000 Ft helyett 20 % engedménnyel 14.400 Ft.
  • 5 személyes C-24 hajóval, 5 személyes B-25-ös vagy más típusú hajóval, illetve 8 személyes, 36 lábas hajóval, megegyezés szerinti kikötőből. Négy órás – fél napos – sétahajózás 5-8 fős társaságoknak: A hajók a megadott kikötőkből indulnak, illetőleg megegyezés szerint. Díj: 26.000 Ft helyett 20 % engedménnyel 20.800 Ft.
  • 5 személyes C-24 hajóval, 5 személyes B-25-ös, vagy más típusú hajóval, illetve 8 személyes, 36 lábas hajóval, megegyezés szerinti kikötőből. Nyolc órás – egész napos – sétahajózás 5-8 fős társaságoknak: A hajók a megadott kikötőkből indulnak, illetőleg megegyezés szerint. Díj: 36.000 Ft helyett 20 % engedménnyel 28.800 Ft.
  • 5 személyes C-24 hajóval, 5 személyes B-25-ös vagy más típusú hajóval, illetve 8 személyes, 36 lábas hajóval, megegyezés szerinti kikötőből. Több napos vitorlázás 5-8 fő részére. Fekvőhely a hajón 4-5 fő. Indulás-érkezés: megegyezés szerinti kikötőből, illetve kikötőbe. A túra során végig lehet hajókázni a Balatont, fel lehet keresni több ismert kikötőt, illetve üdülőhelyet. A szolgáltatás árában a kikötői díjak nincsenek benne! Díj: 60 000 Ft / nap (éjszaka) helyett 20 % kedvezménnyel 48.000 Ft / nap (éjszaka) 8 személyes hajóval Fövenyes, vagy más kikötőkből indulva.

A túrák során, hajóinkon kipróbálhatjátok a hajóról való fürdést a Balaton közepén, vagy egy elhagyatott öbölben egy romantikus kis nádas mellett! Több napos túrákon éjszaka a hajó kabinjában alhattok, parti szálláshelyet, ha nem akartok, nem szükséges igénybe vennetek!

Étkezés: egyénileg azokban a kikötőkben, amelyeket a hajó felkeres, illetve megbeszélés szerint akár a hajón, a hajókonyhát igénybe véve, saját költségre. A vitorlázás, vitorlás-túrázás fokozott kockázatai miatt kérjünk mindenkit, hogy a megfelelő személy és/vagy csomag-biztosításról gondoskodjatok! A vitorlázáson mindenki a saját felelősségére vesz részt!

Üdvözlettel:Poós László

Honlapunk (jelenleg még szerkesztés alatt) www.yachtrentbalation.hu

Kategória: Hírek | A közvetlen link.