Betűméret: A A A

Kihívások a kognitív viselkedésterápiában VIKOTE Kongresszus 2016.

Tisztelt Kollégák!

“Kihívások a kognitív viselkedésterápiában”címmel

2016. április 1-2-án

ismét megrendezésre kerül a

Magyar Viselkedéstanulmányi és Kognitív terápiás Egyesület kongresszusa.

A kongresszus fő témája a kihívást jelentő kórképek (autizmus, szkizofrénia, ADHD, OCD, személyiségzavarok, krónikus pszichiátriai kórképek, stb) terápiás helyzetek és folyamatok kezelésének lehetőségei a kognitív viselkedésterápiában.

Meghívott előadóink:

Helyszín: Eötvös 10. Közösségi és Kulturális Színtér, 1067 Budapest, Eötvös u. 10.
Időpont
: 2016. április 1-2. Téma: Kihívások a kognitív viselkedésterápiában Szeretettel várjuk regisztrációjukat a 2016 évi VIKOTE kongresszusra a www.vikote.hu honlapon és bármilyen kérdésükkel kapcsolatban szívesen állunk rendelkezésükre.

Üdvözlettel, Vizin Gabriella (vizin.gabriella@med.semmelweis-univ.hu) Ajtay Gyöngyi (ajtay.gyongyi@gmail.com) Szilágyi Gyöngyi (szgyongyi@hotmail.com)

Magyar Viselkedéstanulmányi és Kognitív Terápiás Egyesület (VIKOTE) 1083 Budapest, Balassa utca 6. www.vikote.hu

Médiatámogatónk:

1.MM_Logo_NAGY_0909

Kategória: Cikkek | A közvetlen link.