A Semmelweis Egyetem Baráti Köre pályázatot hirdet a Semmelweis Egyetem Doktori Iskolájának keretében végzett tudományos munka bemutatására 35 év alatti Ph.D. hallgatók vagy predoktorok számára.
Pályázni lehet elméleti vagy klinikai témával foglalkozó:

• első szerzőként jegyzett, megjelent (vagy igazoltan elfogadott) közleménnyel;
  • könyvvel, könyvrészlettel;

A pályázatokat elektronikus formában 2018. október 10-ig a titkarsag@phd.semmelweis-univ.hu emailcímre kell megküldeni.
A beérkezett pályázatokat a Baráti Kör és az Egyetemi Doktori Tanács által felkért szakemberek bírálják el. Az első két helyezett oklevelet és 100-100 ezer Ft. pénz jutalmat kap. A pályázat nyertesei a díjakat a Semmelweis Egyetem Dies Academicus ünnepségén vehetik át.
Pályázati űrlap
Budapest, 2018. szeptember 25.
Dr. Monos Emil                                                                          s.k. Dr. Tímár József
professor emeritus                                                                          egyetemi tanár
a Baráti Kör elnöke                                                                a Doktori Tanács elnöke