A felvételi jelentkezés benyújtásának határideje 2018. május 15.
A felvételi beszélgetésekre várhatóan  2018. június 18-29. között  kerül sor, időpontjáról a tudományági doktori iskolák értesítik a jelentkezőt.
A komplex vizsgáról a Doktori Iskola Hivatal tájékoztatást küld a felvett egyéni fokozatszerzők részére.
A komplex vizsga időpontját a tudományági doktori iskolák határozzák meg.(várható időpontja: 2018. szeptember 1-15)
Sikeres felvételi elbeszélgetés  esetén az egyéni fokozatszerzőknek   komplex vizsgát kell tenniük.
A komplex vizsga elméleti és gyakorlati részből áll.
Az elméleti részben a tudományági doktori iskola által meghatározott két tárgyból kell vizsgát tenni.
A gyakorlati részben  a kutatásról 8-10 perces prezentációban kell beszámolni.
Egyéni fokozatszerző a sikeres komplex  vizsgát követően iratkozhat be a 2018/19-as tanév első félévére. és leghamarabb 2019.márciusban nyújthatja be disszertációját.
Dokumentumok letöltése:
Felvételi lap egyéni
Jelentkezési lap egyéni fokozatszerzéshez
A jelentkezéshez a dokumentumokat  kérjük beküldeni:
Dr. Tímár József részére
Doktori Iskola Hivatala
Üllői út 26.
1085
Jelentkezési lapot 1 példányban, elektronikus formában, aláírások nélkül doc vagy docx formátumban a titkarsag@phd.semmelweis-univ.hu címre is kérjük megküldeni!
A felvételi eljárásról további  információ elérhető: Felvételi eljárás
Dr. Tímár József
a Doktori Tanács elnöke