Tisztelt Avatandó!
Előzetesen értesítem, hogy doktorrá avatása és az ünnepélyes diplomaátadás 2017. november 17-én 10.00 órakor lesz a Nagyvárad téri Elméleti Tömb dísztermében. A hivatalos meghívót november 1-e után küldjük el Önnek.
Kérem, hogy szíveskedjék az ünnepségen az alkalomnak megfelelő öltözékben megjelenni és legkésőbb 9.45-ig a saját nevével megjelölt ülésen helyet foglalni.
Amennyiben nem tud részt venni az ünnepélyes diploma átadáson, kérem, hogy akadályoztatásáról 2017. november 14-ig értesítse Tölgyesi-Lovász Krisztina hivatalvezetőt  e-mailben: (tolgyesi_lovasz.krisztina@phd.semmelweis-univ.hu)
Amennyiben a Dies Academicuson az oklevelét  nem tudja átvenni a fokozatszerző, a Doktori Iskola Hivatalában, ügyfélfogadási időben,  személyesen vagy meghatalmazottja átveheti 2017. november 17. után.
Budapest, 2017. október 04.
Tisztelettel:
Dr. Tímár Józses