A Semmelweis Egyetem Doktori Iskolájának JELENTKEZÉSI FELHĺVÁSA szervezett doktori képzésre.
A Semmelweis Egyetem felvételt hirdet a  Klinikai orvostudományok Doktori Iskolában folytatott ösztöndíjas – vagy önköltséges képzés szerinti tanulmányokra a 2017/2018. tanévtől induló képzési időre.
A doktori képzésre egyetemi végzettséggel rendelkezők vagy olyan egyetemi hallgatók jelentkezhetnek, akik okleveleiket a beiratkozásig megszerzik.
A felvételi jelentkezés benyújtásának határideje 2017. szeptember 12.
A felvételi beszélgetésekre várhatóan szeptember 18-n 14 00 órától . között kerül sor. Felvétel esetén a beiratkozást követően az Egyetem és az állami ösztöndíjasok, illetve az önköltséges doktoranduszok között hallgatói jogviszony jön létre. Az ösztöndíjak folyósítása 2017. szeptember 1-től 48 hónapon keresztül történik (amennyiben sikeres komplex vizsgát tesz).
A Jelentkezési lapot 1 példányban, elektronikus formában, aláírások nélkül doc vagy docx formátumban a titkarsag@phd.semmelweis-univ.hu címre is kérjük megküldeni!
Dokumentumok letöltése:
Jelentkezési lap
PhD felvételi lap
A felvételi eljárásról  további információ elérhető: http://phd.semmelweis.hu/felveteli-2
Dr. Tímár József
a Doktori Tanács elnöke