A felvételi jelentkezés benyújtásának határideje 2016. december 16.
A felvételi beszélgetésekre várhatóan  2017. februárban  kerül sor, időpontjáról a tudományági doktori iskolák értesítik a jelentkezőt.
Sikeres felvételi esetén az egyéni fokozatszerzők a beiratkozást követően  komplex vizsgára jelentkezhetnek.
A komplex vizsgáról  a Doktori Iskola Hivatal tájékoztatást küld a felvett egyéni fokozatszerzők részére.
A  komplex vizsga időpontját  a tudományági doktori iskolák határozzák meg.
Egyéni fokozatszerző a sikeres komplex  vizsgát követően leghamarabb 2017. szeptemberében nyújthatja be disszertációját.
Dokumentumok letöltése
Felvételi lap egyéni
Jelentkezési lap egyéni fokozatszerzéshez
A jelentkezést a Semmelweis Egyetem Doktori Iskola Hivatalába kérjük eljuttatni.  (Budapest 1085 Üllői út. 26.)
Jelentkezési lapot 1 példányban, elektronikus formában, aláírások nélkül doc vagy docx formátumban a titkarsag@phd.semmelweis-univ.hu címre is kérjük megküldeni!
Dr. Tímár József  sk.
egyetemi tanár,