2016. október 13-án (csütörtökön) megrendezésre kerül Technológia Transzfer Szimpózium, amelyre szeretettel várjuk az érdeklődőket!
A rendezvényt különösen ajánljuk Mindazoknak, akiknek szabadalmuk van, szabadalmak iránt érdeklődnek, vagy egyéb, innováció hasznosítással kapcsolatos terveik vannak, fiatal, tapasztalatot gyűjtő, vagy már tapasztalattal rendelkező orvosoknak/kutatóknak, akik szeretnék az ötleteiket az iparban hasznosítani.
A szimpóziumon a következő nemzetközi előadók ismertetik intézetük Technológia Transzfer részlegének felépítését, működését, s nem utolsó sorban sikertörténeteiket:
·       Jean-Luc Balligand: BioWin (BE)
·       Carl Johan Sundberg: Karolinska Institut (SE)
·       Gábor Lamm: EMBLEM (DE)

A szimpózium céljai:
·       Tapasztalatgyűjtés/tapasztalatcsere
·       Megismerni más, külföldi intézetek Technológia Transzfer részlegeinek működését
·       Hogyan lehet az ötleteket/találmányokat az iparban hasznosítani
·       Az egyetem Technológia Transzfer gyakorlatának javítása és jövőbeni gyakorlatának kialakítása
A rendezvény időpontja: 2016. október 13.  (16:30)
A rendezvény helyszíne: Semmelweis Egyetem, Budapest, Üllői út 26.  (Semmelweis Szalon)
Számítunk Önre, kérjük, hogy az alábbi linken szíveskedjen regisztrálni, ha részt tud venni a programon: