2016 októberében Budapesten kerül megrendezésre az ECNP Seminar, ahová várjuk a fiatal magyar kutatók jelentkezését.
A program október 7. estétől október 9. délutánig tart, 3 neves külföldi kutató előadását követően a fiatal magyar kutatók tartanak 10-15 perces angol nyelvű előadást saját témájukban. Jelentkezni bármilyen idegtudományhoz, neuropszichofarmakológiához, pszichiátriához, neurológiához vagy pszichológiához kapcsolatos kutatással, kutatási tervvel, vagy érdekes esettanulmánnyal lehet. A három legjobb fiatal előadó részvételét az ECNP támogatja a 2017. évi párizsi ECNP kongresszuson.
A Seminar valamennyi költségét (két éjszaka a szállodában, étkezések, szombat esti közös vacsora a városban, rövid kulturális program) az ECNP fedezi. Mivel a rendezvény workshop jellegű, nem csak az előadásokon, de folyamatosan jelen kell lenniük a résztvevőknek a program során.
jelentkezni a mellékelt jelentkezési lap kitöltésével lehet, melyet a gonda.xenia@med.semmelweis-univ.hu email címre kell küldeni.
Xenia Gonda MA PharmD PhD
assistant professor

Department of Psychiatry and Psychotherapy, Semmelweis University
Department of Pharmacology and Pharmacotherapy, Semmelweis University