Az ifj. dr. Farkas Zsolt emlékére „Veritas et Virtus” Alapítvány Kuratóriuma pályázatot hirdet a Semmelweis Egyetem Doktori Iskolájának keretében végzett tudományos munka bemutatására 35 év alatti Ph.D. hallgatók vagy predoktorok számára.

Pályázni lehet elméleti vagy klinikai témával foglalkozó:

• első szerzőként jegyzett, megjelent (vagy igazoltan elfogadott) közleménnyel vagy
  • könyvvel, könyvrészlettel vagy
  • 20-40 oldal terjedelmű önálló tanulmánnyal.

A pályázatokat 5 példányban kell benyújtani

2014. szeptember 19-ig

a Semmelweis Egyetem Doktori Titkárságán (1085 Bp. Üllői út 26.)

A beérkezett pályázatokat a Kuratórium által felkért szakemberek bírálják el, a döntést a Kuratórium hozza. Az első három helyezett oklevelet és pénzjutalmat kap. A pályázat nyertesei a díjakat a Semmelweis Egyetem Dies Academicus ünnepségén vehetik át.

Ezúton is kérjük mindazokat, akik az Alapítványt támogatni szeretnék, hogy adományukat az Alapítvány OTP számla számára (11710002-20083375) juttassák el.

Űrlap letöltése

Budapest, 2014. augusztus 26.

Dr. Rácz Károly s.k.
egyetemi tanár,