Rövid, tömör, a doktori képzést érintő legfontosabb információkat tartalmazó hírlevelet indít doktoranduszok és doktorjelöltek számára a Doktorandusz Önkormányzat.

A hírlevél célja a gyors tájékoztatás és az aktuális problémák megoldásainak minél eredményesebb kommunikációja a doktoranduszok felé. Számos olyan kérdés merül fel minden évben, amely több doktoranduszt is érint. Ezen problémákról a DÖK folyamatosan konzultál a Doktori Iskola vezetésével, az eredményekről pedig első kézből szeretnénk tájékoztatni minden doktoranduszt – mondta Fügedi Gergely, az önkormányzat elnöke.

A hírlevélben sorra kerülő, jelenleg is aktuális témák:

• kötelezően választható kurzusok elfogadásának változása
  • publikációs követelmények változása
  • kollégiumi jelentkezés menete
  • fokozatszerzési eljárás változása
  • kutatási keret felhasználása

A hírlevél tömör, gyorsan áttekinthető formában, lényegretörő megfogalmazásban készül, egyben lehetőség arra, hogy a doktoranduszoktól érkező általános kérdésekre is választ adjon rövid időn belül.

Feliratkozás az alábbi linken lehetséges egyszerűen és gyorsan: » http://eepurl.com/XDWNL

Minden doktorandusznak javasoljuk a feliratkozást, aki értesülni szeretne a doktori képzést és az iskolát érintő legfontosabb és legfrissebb változásokról – mondta el a DÖK elnök.