A Semmelweis Egyetem Doktori Iskolájának JELENTKEZÉSI FELHÍVÁSA szervezett doktori képzésre

A Semmelweis Egyetem felvételt hirdet a Doktori Iskolában folytatott ösztöndíjas – vagy önköltséges képzés szerinti tanulmányokra a 2014/2015. tanévtől induló képzési időre az orvostudomány és társadalomtudomány területén akkreditált doktori iskolákba.

A doktori képzésre egyetemi végzettséggel rendelkezők vagy olyan egyetemi hallgatók jelentkezhetnek, akik okleveleiket beiratkozásig megszerzik. További információ a http://phd.semmelweis.hu honlapon vagy a Doktori Titkárságon kapható (1085 Budapest, Üllői út 26. fsz. 9. Tel.: 266-2343, 266-7483).

Jelentkezési határidő: 2014. május 23.

A felvételi beszélgetésekre 2014. június 10-20. között kerül sor. Felvétel esetén a beiratkozást követően az Egyetem és az állami ösztöndíjasok, illetve a költségtérítéses doktoranduszok között hallgatói jogviszony jön létre. Az ösztöndíjak folyósítása 2014. szeptember 1-től 36 hónapon keresztül történik.

Budapest, 2014. április 14.

Dr. Rácz Károly sk.
egyetemi tanár a Doktori Tanács elnöke