Szives figyelmüket szeretnénk felhivni az alábbira. Egy korábbi megállapodás szerint a szingapuri „Nanyang Technological University (NTU)” és a „The Global Round Table” között, NYU szívesen fogadna 10 kiváló magyar hallgatót egy négyéves PhD képzésre.

Az NTU által megjelölt kutatási témakörökre nemzetközileg is elismert magyar egyetemeken kiváló MSc eredménnyel végzett hallgatók nyújthatnak be pályázatot.

A pályázat elfogadásánál elnyt jelenthet a pályázó által az adott szakterületen eddig végzett kutatási tevékenység és az arról szóló publikáció(k) megléte.

Az NTU által elfogadásra került pályázatok esetében a pályázók az alábbi ösztöndíjban és egyéb támogatásban részesülnek:
– utazási és szállásköltség: 1.562 Euro;
– havi ösztöndíj: a minsít vizsga sikeres letételéig, mintegy 2 évig: 1.250 Euro;
– havi ösztöndíj: a minsít vizsga letételét követen, mintegy 2 évig: 1.562 Euro.

Csatolva küldjük az angol nyelv ismertet- és pályázati anyagot (3 oldal).

A pályázat határideje 2013 december 16.

Tisztelettel kérjük Rektor Urakat és Hölgyeket, hogy az NTU felhivást sziveskedjenek közzétenni az egyetemükön.

Köszönjük szives közremüködésüket.
Brüsszel / Budapest, 2013. szept. 20.

Dr. Bilik István
Felsöoktatás és Gazdaság Együttmüködéséért Egyesület