Tisztelt Szülők!

Várjuk beiratkozási szándékuk jelzését keddenként 10:00 és 12:00 között az alábbi telefonszámon: +36 70 642 0119

Figyelemmel a vészhelyzet kihirdetéséről szóló 40/2020. (III. 11) Korm. rendeletre, valamint a 2020/2021. nevelési, illetve tanévre történő óvodai, valamint általános iskolai beiratkozásról szóló 7/2020. (III. 25) EMMI határozatra, az alábbiakról tájékoztatom Önöket:

A Semmelweis Egyetem Pető András Gyakorló Általános Iskola és Kollégium Intézményegységébe – tekintettel iskolánk speciális jellegére – a beiratkozás 2020. április 14-től folyamatos.

Az emberi erőforrások minisztere az általános iskolai beiratkozás rendjéről egyedi eljárási szabályokat vezetett be. Ennek megfelelően a következőképpen kell eljárni:

• A szülő, gondviselő a gyermek iskolánkba történő beíratásának a szándékát az alábbiak szerint jelezheti:
    • telefonon: kedden 10:00 és 12:00 között (telefonszám: +36 70 642 0119)
    • elektronikus úton, a következő e-mail címen: peto.iskola@semmelweis-univ.hu
    • különösen indokolt esetben – írásban előre egyeztetett időpontban – személyesen
  • Amennyiben a sajátos nevelési igényű gyermek szakértői javaslatában Intézményünk „kijelölt iskolaként” megnevezésre kerül, a tanulót hivatalból felvesszük, ha a szülő a szakértői javaslatot eljuttatja hozzánk.
  • A beiratkozáshoz szükséges Adatlapot az iskola honlapjáról, ide kattintava tudják letölteni.
  • A hivatalos eredeti dokumentumok bemutatása az első tanítási napon (2020. szeptember 1-én) történik.

Letölthető nyilatkozatok:

Tanévkezdő szülői nyilatkozatok

Szülői nyilatkozat: etika, hittan

Egyészségügyi nyilatkozatok

Kollégiumi felvételi kérelem

Együttműködésüket köszönöm!

Budapest, 2020. március 30.

Liptákné Papp Judit
intézményegység-vezető