Nyári szünet ismét integrált művészeti táborral kezdődött az SE-PAK Konduktív Gyakorló  Általános Iskolájában. 2018-június 18-22-ig a 12 év felettiek festettek-játszottak, írtak verset. Majd június 25-29-ig a 6-12 éves korosztály írt mesét, verset, készített mesekönyvet, díszleteket és dramatizálta a közös mesét. Első héten 16, majd 15 gyerek vett részt a táborban.
A nagyoknál téma az épületek, az utca, a város/falu megjelenítése volt. 5 délelőttön, keresztül készültek a nagy képek. Maguk is rácsodálkoztak a kész alkotásokra. Konduktorok és asszisztensek mellett, közösségi szolgálatot teljesítő gimnazista diákok is hozzájárultak a jó tábori hangulathoz. Közös játékokkal, beszélgetéssel, segítségadással tették felejthetetlenné a 2×5 napot. Az elkészített képek/tárgyak pedig megmutatják az emberben rejlő csodákat.
(Fotókat készítették: Tatai Eszter és Domokos Benedek)
Vadász Zsuzsanna ( táborvezető konduktor )