Farsang

2018. január 24-én az iskola felső tagozatos tanulói farsangi mulatságot tartottak. A délutáni programon mindenki megvalósíthatta régi álmait és belebújhatott Darth Vader, Rose a Titanicból, rendőr, kalauz, hercegkisasszony, beszélő cica vagy akár betörő szerepekbe is. Jelmezek színes kavalkádja tette igazán emlékezetessé a közös zenés-táncos eseményt. Szüleink is sok földi jóval járultak hozzá a büféhez: fánkok, édes és sós sütemények, frissítő italok szerepeltek a „menüben”. Az emlékekre való visszatekintéshez egy fotószoba is rendelkezésre állt, ahol mókás-szép-vidám-kedves fényképek készültek. Hogyha valaki a jövőt kívánta tudakozni, ellátogathatott a jósdába is.

Ezúton is köszönjük szüleink gondoskodását, a szervező és segítő nénik munkáját illetve a Tégy a Pető Intézet Gyermekeiért Alapítvány anyagi hozzájárulását is!