2016.03.07.-én a PAF Gyakorló Általános Iskolájának és Kollégiumának néhány diákja a Fővárosi Állat és Növénykertben élményterápia foglalkozáson vehetett részt. Diákjainknak szakemberek meséltek az állatok életéről, szokásairól, miközben a valóságban is megfigyelhették az állatokat. Lehetőségünk volt olyan állatokhoz is közel kerülni és megérinteni, megsimogatni, melyekkel csak itt találkozhattak tanulóink. Csak néhány példa, simogattunk kuszkuszt, szakállas agámát, kengurut, ázsiai tyúkot, görényt, óriás csótányt és király pitont is. Rengeteg új és érdekes ismerettel, élménnyel lettünk gazdagabbak.

Köszönet érte meghívóinknak, a Fővárosi Állat és Növénykertnek és külön köszönet a szervezőknek Montskó Évának és Bors Eszternek, valamint kísérőinknek, Ritának és Mártinak, akik rengeteg érdekes dolgot meséltek Nekünk!

Budapest,2016. március 10.

Bacsó Gizella

ökológiai munkaközösség vezető / biológia tanár