A Semmelweis Egyetem tizenegy munkatársa vehette át egyetemi, illetve főiskolai tanári kinevezését október 21-én. Az okiratokat Dr. Palkovics László innovációs és technológiai miniszter adta át az 1956-os forradalom és szabadságharc 63. évfordulója alkalmából rendezett ünnepségen a Pesti Vigadóban, többek között Klinikánk munkatársának, igazgatóhelyettesének Dr. Dőri Ferencnek is.

Tíz egyetemi tanári és egy főiskolai tanári kinevezési okiratot vehettek át a Semmelweis Egyetem munkatársai a hétfői ünnepségen. Egyetemi tanári kinevezést kapott: Albert Ildikó Fruzsina (Egészségügyi Menedzserképző Központ), Dr. Antal István (Gyógyszerészeti Intézet), Dr. Arányi Zsuzsanna (Neurológiai Klinika), Dr. Dőri Ferenc István (Parodontológiai Klinika), Dr. Győrffy Balázs (II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika), Dr. Hamar Péter (Transzlációs Medicina Intézet), Dr. Major Tibor (Onkológiai Tanszék), Dr. Patócs Attila Balázs (Laboratóriumi Medicina Intézet), Dr. Szijártó Attila (I. Sz. Sebészeti Klinika), Dr. Takács István (I. Sz. Belgyógyászati Klinika).

Ide kattintva olvashatják az Egyetem honlapján megjelent cikket.

(Fotók Forrása: ITM/ Iró Zoltán)