a Semmelweis Egyetem
49 nap
13 óra
38 perc
50 mp

Semmelweis Egyetem Pető András Gyakorló Általános Iskolája, Egységes Konduktív Pedagógiai Módszertani Intézménye és Kollégiuma 11 alkotással indult a Sérült Fiatalok Fesztiválja című rajzversenyen (meghívott iskolaként). A beküldött iskolák alkotásaiból rendezett kiállításon a Pető András Általános Iskolában készült képek közül 9 db került a kiállítás anyagába. Intézményenként 3 alkotást díjaztak. Alkotók felkészítő tanára: Vadász Zsuzsanna ( konduktor-művészetterapeuta)

Díjazott tanulóink: Lakomecz Attila, Veress Dominik, Pető Anna

A pályázaton részt vett (nem díjazott ) tanulóink : Boczán Fanni, Horváth Izabella, Farkas Lujza, Piroska Virág, Mogyoró Natália, Ratuzni Henrietta, Cser Szabina, Veres Ádám,

A Jókai Klub tizenhetedik alkalommal rendezte meg a Sérült Fiatalok Fesztiválját. A rendezvény értelmileg sérült, siket, nagyothalló, vak, gyengén látó és mozgássérült fiatalok részére szerveződött. Az eseményhez kapcsolódó kiállítás anyagát az előzetesen kiírt pályázatra érkezett anyagból szakértői zsűri bírálta el, majd intézményenként az 1-3. helyezett kerül díjazásra. A megnyitón a Rutkai Bori Banda muzsikált megteremtve a jó hangulatot, tánca perdítve a gyerekeket/fiatalokat.

A kiállítás megtekinthető november 8-30-ig a Jókai Klubban.

A rendezvény a Nemzeti Kulturális Alap támogatásával jött létre.

Galéria

10kép