Az Őrzők Alapítvány a Semmelweis Egyetem II. Sz. Gyermekgyógyászati (Tűzoltó utcai) Klinikája hivatalos alapítványaként két évvel ezelőtt tűzte ki célul a kórház Egynapos Osztályának kialakítását. A hosszú munka és a rengeteg magán- és vállalkozói felajánlás meghozta gyümölcsét: napokon belül elkezdheti működését a Nyugat-Európában már nagy hagyományokkal rendelkező, azonban Magyarországon még kevésbé elterjedt osztály, amely segítségével mostantól a kis betegek nappal a kórházban, este már otthon a családdal gyógyulhatnak.

A Tűzoltó utcai klinika „Egynapos Osztályának” megnyitása kapcsán ünnepélyes átadással egybekötött sajtótájékoztatót szervezünk, amelyre ezúton szeretettel meghívjuk.

A rendezvény időpontja: 2015. május 5. 9.00
A rendezvény helyszíne: SE II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika, 1094 Budapest, Tűzoltó u. 7-9.
Az eseményen felszólalnak:
• BALOG ZOLTÁN, az emberi erőforrások minisztere
• Prof. Dr. SZABÓ ANDRÁS, SE II. Sz. Gyermekklinika igazgatója
• Prof. Dr. SZÉL ÁGOSTON, a Semmelweis Egyetem rektora
• ZWACK SÁNDOR, a Zwack Unicum Nyrt. Igazgatóságának elnöke
• FOGARASI NORBERT, Morgan Stanley Magyarország Elemző Kft. ügyvezető igazgatója

A rendezvényen a részvétel regisztrációhoz kötött, kérem, hogy az antik.dalma@acg.hu elérhetőségen jelezze részvételi szándékát, valamint interjú igényét!