Szociális és Családügyért Felelős Államtitkárság

SAJTÓMEGHÍVÓ

Biztonságosabbá válik az ikerterhességet kihordó édesanyák várandóssága

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma Szociális és Családügyért Felelős Államtitkársága 5 millió forinttal támogatta a Korszerű Szülészetért és Nőgyógyászatért Alapítványt. Ebből a Semmelweis Egyetem I. számú Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika számára egy olyan úgynevezett CTG készüléket szereztek be, amely ikerterhesség esetén mindkét magzat szívhangját egyszerre képes észlelni. A legtöbb hátrányos helyzetű kismamát ellátó kórház eszközbeszerzéséről és egyéb fejlesztéséről sajtótájékoztatót tart Soltész Miklós szociális és családügyért felelős államtitkár, Dr. Gál János, a Semmelweis Egyetem klinikai ellátásáért is felelős általános rektorhelyettese, Dr. Rigó János, a Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika igazgatója.

Időpont: 2013. július 17. (szerda) 11:30

Helyszín: 1085 Budapest, Baross u. 27.

További információk: Briski Barbara 30/906-1120 barbara.briski@emmi.gov.hu

Szociális és Családügyért Felelős Államtitkárság H-1054 Budapest, Akadémia u. 3.Telefon: +36 (1) 795 1235E-mail:    sajto@emmi.gov.huWeb:      www.kormany.hu