A Norvég Királyság magyarországi nagykövete meglátogatja a több mint 2,5 millió Euróból felújított Bőrklinikát, amelyet a Norvég Alap támogatásával korszerűsítettek. A projekt célja a 130 éves Bőrklinika épületének állapot-javítása, a fekvő- és járóbeteg ellátás, valamint az oktatás feltételeinek korszerűsítése volt. A klinika épületében új, az oktatásba, betegellátásba és az egyetemi tudományos életbe bevonható helyiségeket alakítottak ki, megújult és kibővült az Általános Bőrgyógyászati Ambulancia, a két nagy fekvőbeteg osztály, a Sterilező, valamint a Dermato-Hostophathologiai Oktató Centrum, így a szakorvosjelöltek és a hallgatók korszerű körülmények között tanulhatnak. Az osztályokra nővérhívókat szereltek, korszerű új ágyakat és ultrahang-berendezést is vásároltak.

A 2011. június 16-án a Bőrklinikára érkező Siri Ellen Sletner, a Norvég Királyság nagykövete által vezetett delegáció a felújítás utolsó ütemében elkészült részlegeket tekintette meg.