Betűméret: A A A

K/12/2016. (XII.16.) kancellári körlevél a bérjellegű kötelezettségvállalásokhoz kapcsolódó előfoglalási azonosítók feltüntetéséről szóló 18/2015. számú kancellári körlevél hatályon kívül helyezéséről

Ikt.szám: 87185-2/KEEGF/2016

K/12/2016. számú KANCELLÁRI KÖRLEVÉL

A Semmelweis Egyetem és a Magyar Államkincstár közötti folyamatos egyeztetések eredményeként döntés született arról, hogy az Egyetem 2017. január 1-jével csatlakozik a MÁK központosított illetmény-számfejtési rendszeréhez (KIRA).

A KIRA rendszerhez való csatlakozással egyidejűleg megszűnik a SAP rendszerben való illetményszámfejtés, és ezzel egyidejűleg a személyi jellegű kötelezettségvállalások SAP rendszerben való rögzítését követő ún. szimulációs számfejtés lehetősége is megszűnik.

Ebből adódóan – a SAP rendszerben történő folyamatos szimulációs számfejtésre épülő előfoglalás lehetőségének megszűnése miatt – a bérjellegű kötelezettségvállalásokhoz kapcsolódó előfoglalási azonosítók feltüntetésének kötelezettségéről szóló 18/2015. számú kancellári körlevél hatályon kívül helyezéséről döntöttem.

Budapest, 2016. december 16.

Dr. Szász Károly

A K/12/2016. számú kancellári körlevél a bérjellegű kötelezettségvállalásokhoz kapcsolódó előfoglalási azonosítók feltüntetésének kötelezettségéről szóló 18/2015. számú kancellári körlevél hatályon kívül helyezéséről aláírt és lepecsételt, beszkennelt változata pdf formátumban az alábbi linkre kattintva letölthető: K/12/2016. számú kancellári körlevél

Kategória: Körlevelek, Körlevelek és utasítások | A közvetlen link.