Kommunikációs és Marketing Bizottság

Kedves Hallgatók!

Bizottságunk célja, hogy minél több középiskolás diákkal ismertesse meg egyetemünk képzését és életét. Hogyan tesszük ezt?

A válasz nagyon egyszerű:
-Mi bonyolítjuk a NYÍLT NAP szervezését, ahol mindenki lehetőséget kap arra, hogy személyes élményeit elmesélje a jövő medikusainak.
-Ezen kívül a sokak által jól ismert EDUCATIO KIÁLLÍTÁS-on való színvonalas megjelenés is a mi bizottságunk dolga.

De hogy teljes legyen a kép, és nevünkhöz is hűek legyünk természetesen komoly részt vállalunk a HÖK programjairól való TÁJÉKOZTATÁS-ban, illetve az ÁOK HÖK honlapját, és az EHÖK honlap hozzánk tartozó részét is mi szerkesztjük, akárcsak a Részönkormányzat facebook és instagram oldalát.

Egyszóval igen színes a munkapalettánk. Érdekel, hogy hogyan csináljuk, érdekel milyen csillogó szemű középiskolásoknak az egyetemi élet mikéntjéről beszélni?

Akkor nincs más dolgod, mint csatlakozni a csapatunkhoz, mi várunk szeretettel!

KOMMUNIKÁCIÓS és MARKETING BIZOTTSÁG

Bizottsági elnök: