Tájékoztatlak Titeket, hogy a soron következő HÖK Küldöttgyűlési ülésen a testület tervezetten megválasztja a Szenátus hallgatói tagját.

A megválasztható tagok számát a megválasztás idején betöltetlen helyekre tekintettel kell megállapítani, az SE HÖK jelenleg összesen 9 szenátusi tag delegálására jogosult.

Az eljárás részleteit az SE HÖK Alapszabálya tartalmazza.

A mandátum időtartamára a nemzeti felsőoktatási törvény és a HÖK mindenkori Alapszabálya irányadó.

A jelöltség feltétele:

Legalább 7 küldöttgyűlési tag ajánlása.

Jelen meghirdetés több nyelven történik, bármely eltérés esetén a magyar nyelvű változat tekintendő kötelező érvényűnek és hitelesnek.

Üdvözlettel,

Hegedüs Tamás
elnök
SE HÖK

Dear Fellow Students!

I inform You, that on the next HÖK General Assembly meeting, the General Assembly will elect the new student members of the Senate.

This announcement is made in more than one languages. In case of differences between the Hungarian and the English version of the announcement, the Hungarian text shall be considered authentic.

Greetings,

Hegedüs Tamás