Hosszú ideje cél egy minden Kart felölelő honlap, melyen Egyetemünk valamennyi szervezete képviseltetheti magát. Olyan, mint egy nagy elektronikus agy, melynek minden része kapcsolatban áll a mindennel és mégis, a lebenyek önállóan is élnek. Akadt kihívás a létrehozásában bőven, de még rengeteg erőfeszítést kíván, hogy teljesen kifejlődjön, és hogy ne süllyedjen demenciába.

Bár a honlap karbantartása alapvetően HÖK-ös feladat, minden hallgató sokat tehet azért, hogy színesebb, hasznosabb és bővebb legyen. Bármilyen rendelkezésre álló hasznos információt szívesen feltöltünk, ehhez azonban az kel, hogy eljuttassátok nekünk. Segítsünk egymásnak kidolgozott tételekkel, eladó jegyzetekkel, programajánlókkal, albérletekkel és mindennel amivel csak lehetséges, hogy ilyen módon is élhetőbbé tegyük az egyetemi életet.

Hasznos böngészgetést és jó anyaggyűjtést kívánok mindenkinek!

Peskó Gergely

ÁOK HÖK