Helyszín: Korányi Frigyes Szakkollégium, Budapest Hársfa utca 59/b

Dátum: 2019.03.22.

Időpont: 8.00 A kétnapos rendezvényen több mint 100 tudományos előadás hangzik el orvostan-, fogorvos- és gyógyszerészhallgatóktól az ország különböző egyetemeiről magyar nyelven. A fórumon bírálóként vagy plenáris előadóként közel 40 szaktekintélyt látnak, közülük sokan a Semmelweis Egyetem munkatársai, oktatói. Az eseményről részleteket ide kattintva olvashat.

Korányi Frigyes Szakkollégium", "startDate":"2019-03-22", "endDate":"2019-03-22", "startTime":"08:00", "endTime":"17:00", "location":"Korányi Frigyes Szakkollégium", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"XXIV. Korányi Frigyes Tudományos Fórum", "label":"Naptárba"}

Időpont: 8.00

Az eseményről részleteket ide kattintva olvashat.

Vissza az Eseménynaptárba