a Semmelweis Egyetem
56 perc
25 mp

Semmelweis Éjszakák 9. – Családi Sportnap az egyetem munkatársainak

Helyszín: A leírásnak megfelelően, ld. program

Dátum: 2020.04.25.

A jubileumi év folyamán a 250 éves Semmelweis Egyetem Semmelweis Éjszakák elnevezésű interaktív, népegészségügyi tematikájú programsorozatot indít a nagyközönség részére.

Tíz hónapon keresztül öt pénteki és öt szombati rendezvényt szervezünk. A szombati rendezvények egy-egy szűkebb szakterületre fókuszálnak, ahol személyesebb hangvételű tanácsadásra, valamint egészségügyi szűrésekre is jelentkezhetnek az érdeklődők. A  pénteki rendezvények a család minden tagjához szólnak és interaktív programokat, bemutatókat, előadásokat, valamint egyes népbetegség prevenciójához kapcsolódó szűréseket kínálunk a látogatóknak.

Semmelweis Éjszakák 9. – Családi Sportnap az egyetem munkatársainak

Főbb témáink:

• általános erőnléti vizsgálatok munkatársaknak és családtagjaiknak
  • előadások
  • csoportos sportfoglalkozások
  • teniszoktatás

Részletek később.

Helyszín:
Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sportközpont, Sporttelepek – 1103 Budapest, Zágrábi u. 14.
Semmelweis Egyetem Vajda Péter utcai Sporttelepe – 1101 Budapest, Vajda Péter u 38.

Vissza az Eseménynaptárba

Tovább a jubileumi honlapra