Egészségipari-Biotechnológiai Science Park koncepció bemutatása

Helyszín: Semmelweis Szalon, Semmelweis Egyetem, Budapest Üllői út 26.

Dátum: 2019.10.21.

Időpont: 16.30

Meghívó
a Science Parkban megvalósítani kívánt kutatás-fejlesztési és szolgáltatási tervek bemutatására

2019. március 25-én közös Egészségipari-Biotechnológiai Science Park létrehozásáról írt alá szándéknyilatkozatot a Semmelweis Egyetem, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem és a Pázmány Péter Katolikus Egyetem rektora, valamint Józsefváros polgármestere. A Science Park meghatározó szerepet kíván betölteni a mindennapi gyógyításban és betegellátásban azáltal, hogy a piaci igényeknek megfelelő, a betegellátásban gyorsan hasznosítható kutatást, az egészségipari igényekhez illeszkedő szolgáltatásokat fog végezni, illetve hosszútávú innovációs aktivitásával hazánk egészségipari versenyképességét fokozza.

A tervezett program:

16:30-16:45: Rektori köszöntő

16:45-17:15: Az Egészségipari-Biotechnológiai Science Park koncepció bemutatása

17:15-17:45: Kérdések és válaszok

17:45-18:30: Állófogadás

A részvételi szándék jelzését a tudomanyos.rektorhelyettes@semmelweis-univ.hu címre küldött e-mailben várják október 19-ig.

Vissza az Eseménynaptárba