Helyszín: Nagyvárad téri Elméleti Tömb, 1089 Budapest, Nagyvárad tér 4.

Dátum: 2019.09.19.

Időpont: 17.00 MEGHÍVÓ A Tudomány és Művészet Kórélettana című előadás sorozat nyilvános előadására Zeneterápia az orvoslásban Kollár János Klinikai és mentálhigiéniai szakpszichológus, egyetemi docens SE Magatartástudományi Intézet Holisztikus terápia bevezető előadás Prof. emer. Dr. Rosivall László Széchenyi-díjas egyetemi tanár Semmelweis Egyetem Elméleti Tömb Zöld Előadóterem Nagyvárad tér 4. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Nagyvárad téri Elméleti Tömb", "startDate":"2019-09-19", "endDate":"2019-09-19", "startTime":"17:00", "endTime":"18:30", "location":"Nagyvárad téri Elméleti Tömb", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"Tudomány és Művészet Kórélettana – előadás-sorozat", "label":"Naptárba"}

Időpont: 17.00

A Tudomány és Művészet Kórélettana című előadás sorozat nyilvános előadására

Zeneterápia az orvoslásban
Kollár János
Klinikai és mentálhigiéniai szakpszichológus, egyetemi docens
SE Magatartástudományi Intézet

Holisztikus terápia
bevezető előadás
Prof. emer. Dr. Rosivall László
Széchenyi-díjas egyetemi tanár

Semmelweis Egyetem Elméleti Tömb Zöld Előadóterem
Nagyvárad tér 4.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Vissza az Eseménynaptárba