Helyszín: Nagyvárad téri Elméleti Tömb, 1089 Budapest, Nagyvárad tér 4.

Dátum: 2018.11.14.

Időpont: 16.45 MEGHÍVÓ Semmelweis Egyetem Elméleti és Transzlációs Orvostudományok Doktori Iskola igazgatója meghívja Önt és az érdeklődőket Tudomány és Művészet Kórélettana című előadás-sorozat nyilvános előadására Környezetpszichológia az egészségügyben és mindennapjainkban Dull Andrea egyetemi tanár, dékánhelyettes, ELTE Pedagógiai és Pszichológiai Kar Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Nagyvárad téri Elméleti Tömb", "startDate":"2018-11-14", "endDate":"2018-11-14", "startTime":"16:45", "endTime":"18:15", "location":"Nagyvárad téri Elméleti Tömb", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"Tudomány és Művészet Kórélettana című előadás-sorozat", "label":"Naptárba"}

Időpont: 16.45

Semmelweis Egyetem
Elméleti és Transzlációs Orvostudományok Doktori Iskola
igazgatója meghívja Önt és az érdeklődőket

Tudomány és Művészet Kórélettana című előadás-sorozat nyilvános előadására

Környezetpszichológia az egészségügyben és mindennapjainkban
Dull Andrea
egyetemi tanár, dékánhelyettes,
ELTE Pedagógiai és Pszichológiai Kar

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Vissza az Eseménynaptárba