Mabel Katz előadása a PAK-on

Helyszín: Pető András Kar Kútvölgyi úti épülettömb, Budapest Semmelweis Egyetem Pető András Kar

Dátum: 2018.11.14.

Időpont: 2018. november 14., szerda 16:00 – 17:00
Helyszín: Semmelweis Egyetem Pető András Kar., 1125 Budapest, Kútvölgyi út 8., III. tanterem

A Családok éve rendezvénysorozat jegyében a Semmelweis Egyetem Pető András kara szeretettel meghívja minden munkatársát, hallgatóját és a külsős érdeklődőket Mabel Katz szónok, író, tréner, békenagykövet, a Ho’oponopono ősi hawaii problémamegoldó módszer szakértőjének ingyenes, angol nyelvű előadására!

A Ho’oponopono módszere az ősi művészet a megbocsátáson és a múlt emlékeinek, programjainak elengedésén alapul. Magyarországon 2012 óta tanítja a Ho’oponopono, illetve az általa jegyzett Zero Frequency® módszerét, amely az ősi problémamegoldás gyakorlatiassá és mindenki számára könnyen érthetővé kidolgozott változata. A karon tartott ingyenes, angol nyelvű előadásában megtanítja azokat a módszereket, mellyel csökkenthetjük az életünkben jelen lévő stressz hatásait, amivel sikeresebbek, kiegyensúlyozottabbak lehetünk.

Fontos: az előadás angol nyelvű, tolmácsolás nem biztosított! (Az előadónő közérthető, egyszerű kifejezéseket használ, előadása diavetítéssel kísért).

AZ ELŐADÁS INGYENES, DE REGISZTRÁCIÓHOZ KÖTÖTT!
REGISZTRÁLNI EZEN A LINKEN LEHET: https://goo.gl/forms/AdXeZo87YIgv8Jbd2

Vissza az Eseménynaptárba